Sepetiniz boş

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1.Metehanadanakebap.com adresinden veya mobil sistemden üye olan her kullanıcı Fembak Gıda Balıkçılık ve Deniz Taşımacılığı Otomativ Sanayi Ticaret Limited Şirketi (“Metehanadanakebap.com”) ile akdetmiş olduğu işbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”) hükümlerine uyacağını kabul ve taahhüt eder.

2.Metehanadanakebap.com kullanıcılarına internet ortamında ve mobil telefonlarda yemek siparişi verme hizmeti sağlar.

3.Her Metehanadanakebap.com kullanıcısı,“kullanıcı adı” ,e-posta adresi ve kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ile sisteme kayıt olur. E-posta adresleri her üyeye özeldir,farklı kullanıcılar tarafından aynı e-posta adresi kullanılamaz.

4.Oluşturulan şifre sadece ilgili kullanıcının bilgisi dahilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde talep üzerine kayıtlı e-posta adresine şifre yenileme bağlantısı gönderilecektir. Şifrenin belirlenmesi ve korunması kullanıcının sorumluluğundadır ve Metehanadanakebap.com şifre kullanımından doğacak problemlerden veya oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu değildir.

5.Kullanıcı tarafından sağlanan e-posta adreslerine bölgesel kampanya ve teklifleri bildiren e-postalar gönderilebilir.

6.Kullanıcı bilgileri anonim kalmak şartı ile istatistiksel veri olarak kullanılabilir.

7.Kullanıcı, verdiği bilgilerin doğru olmamasından doğabilecek zararlardan kendisi sorumludur.Bu gibi hallerde üyeliği sona erdirilebilir.

8.Kullanıcı,

  • Kayıtlı e-posta adresiyle yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu;
  • Seçilen ödeme yöntemi ile ödeme işleminin gerçekleştirilmemesi halinde siparişin teslim edilmeyeceğini;
  • Sistemimizdeki bilgilere veya yazılıma zarar verecek bilgi veya programlar göndermemeyi;
  • Metahanadanakebap.com tarafından verilen hizmetlerin ve yazılımların telif hakkının Metehanadanakebap.com’a ait olduğunu ve bu yazılımları hiçbir şekilde çoğaltıp ,dağıtmayacağını;
  • Metehanadanakebap.com sitesinde, sistemin çalışması için gerekli bir teknoloji olan çerezlerin kullanımını kabul ve taahhüt eder.

9.Ürünün sistemde görünür olması ürünün mevcut olduğu anlamına gelmemektedir. Siparişin bir kısmının veya tamamının mevcut olmaması durumunda sipariş iptal edilecektir, online ödeme sistemi ile ödeme gerçekleştirmiş ise ücret iadesi yapılacaktır.

10.Metehanadanakebap.com, kullanıcıdan kaynaklanan sebeplerden dolayı sipariş teslim edilemezse ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

11.Metehanadanakebap.com sistemin güvenli ve hatasız olarak çalışması için gerekli özeni ve çalışmaları yapmakla beraber taahhüt etmez.

12.Bu sözleşme kullanıcının üyelik formunu doldurup onaylaması ile yürürlüğe girer.